"Sot është dita jote kingu im" uron ylli Liza

Mediale Vip

"Sot është dita jote kingu im" uron ylli Liza

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 15:02
Liza C dhe bashkëshori i saj

"Sot është dita jote zemër, të jam falenderuese për çdo gjë që bën për mua dhe fëmijët tanë. Ju jeni çdo gjë. Gëzuar ditëlindjen kingu im".

Ky është postimi më i fundit që ylli i muzikës nga Suedia Liza C.

Holmberg ku ka uruar kështu bashkëshortin e saj me rastin e ditëlindjes.

Në rrjetet e saja sociale ajo ka shpërndarë edhe disa foto të kingut të saj dhe dy djemve që kanë nga jeta e tyre martesore.

E dimë se ajo ka menduar ndonjë supriza apo dhuratë por ajo tashmë i ka bërë dhuratën më të bukur që do të donte të kishte një djalë baba, dy fëmijët princa që ka me të. Edhe ne i urojmë zemrës së artistes edhe 100 vite të lumtura!.BS

Image
Postimi në facebook
 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat