Të gjithë e njohin si Bora Zemani, por ajo zbulon se ky nuk është emri i vërtetë i saj

Mediale Vip

Të gjithë e njohin si Bora Zemani, por ajo zbulon se ky nuk është emri i vërtetë i saj

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 16:44
Bora Zemani

Bora Zemani dhe Donald Veshaj tashmë e kanë konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë.

Ajo mbrëmë ishte e ftuar në emisionin “Më lër të flas”, i cili prezantohet nga dy vëllezërit binjakë, Donaldin dhe Romeon.

Bora në atë intervistë zbuloi shumë gjëra, madje zbuloi edhe se emri i saj i vërtetë nuk është “Bora”.

Ajo ka bërë të ditur se emri i saj i plotë është Borana.kk

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat