Komediani bëhet baba për herë të dhjetë, pak ditë pasi mirëpriti fëmijën e 9-të

Mediale Vip

Komediani bëhet baba për herë të dhjetë, pak ditë pasi mirëpriti fëmijën e 9-të

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 17:34
Nick Cannon, Brittany Bell

Nick Cannon mirëpriti fëmijën e tij të 10-të, dhe të tretin me Brittany Bell, më 23 shtator.

"MIRËSEVJEN RISE MESSIAH CANNON. 9/23/2022", shkroi Cannon përmes rrjeteve sociale të premten. "Ndoshta puna dhe lindja më e vështirë që kam parë ndonjëherë! 48 orë dhimbje torturuese dhe rrezik jete për të mirëpritur 4.5 kilogramë dashuri dhe gëzim të quajtur RISE MESSIAH CANNON.”

Cannon vazhdoi të falënderonte Brittany Bell që ishte "shkëmbi dhe themeli i rrugëtimit të tij të atësisë", duke shtuar:

"Ajo më ka mësuar kaq shumë për prindërimin, psikologjinë, spiritualitetin, dashurinë dhe jetën e drejtë në përgjithësi".

Aktori mirëpriti më parë djalin Golden, 5 vjeç, dhe vajzën Powerful, 1 vjeç, me Bell në shkurt 2017 dhe dhjetor 2020, respektivisht.

Cannon ka gjithashtu fëmijë me Mariah Carey, Abby De La Rosa, Bre Tiesi dhe muajin e kaluar mirëpriti fëmijën e tij të nëntë me Lanisha Cole.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat