Kejvina vazhdon t’i mahnitë fansat me dukjen e saj

Mediale Vip

Kejvina vazhdon t’i mahnitë fansat me dukjen e saj

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 20:48
Kejvina Kthella

Kejvina Kthella është aktive në profilin e saj në Instagram me publikimin e imazheve që nuk e lënë askënd indiferent.

Biondja e bukur ndiqet nga afro 830 mijë fansa në këtë rrjet social, të cilët i presin me kërshëri postimet e reja.

Gjatë të dielës, modelja ka pozuar me të brendshme që ia vënë në plan të parë hiret e saja.

Image
Kejvina Kthella

Fotografitë kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime një orë pas publikimit në Instagram.

Ditë më parë ajo ka pozuar me fustan të shkurtër, të verdhë, duke iu referuar vetes si “bionde vagabonde”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat