Shokuese/ Nuk dinte këngën që i kërkuan të këndonte, vritet këngëtari turk

Mediale Vip

Shokuese/ Nuk dinte këngën që i kërkuan të këndonte, vritet këngëtari turk

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 07:33
Onur Şener

Onur Şener, një këngëtar turk që punonte në një klub nate në Ankara, është vrarë nga tre persona pasi nuk dinte këngën që ata i kërkuan.

Tre burrat iu afruan këngëtarit dhe i kërkuan të këndonte një këngë që ata donin. Por një debat verbal filloi mes tyre pasi këngëtari tha se nuk e dinte këngën. Kaq mjaftoi që debati verbal të shndërrohej në një përleshje fizike, ku u përfshinë stafi i lokalit dhe klientët.

Tre burrat e goditën me shishe qelqi këngëtarin i cili u plagos rëndë dhe humbi jetën në spital.

Ekipet e Departamentit të Policisë së Ankarasë arrestuan tre persona në lidhje me ngjarjen e rëndë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat