Gold AG: Me një këngëtare serbe nuk do të bashkëpunoja kurrë

Mediale Vip

Gold AG: Me një këngëtare serbe nuk do të bashkëpunoja kurrë

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 18:10
Arian Agushi

Reperi i famshëm, Arian Agushi, i njohur me emrin e artit Gold Ag ishte i ftuar sot në programin “Abc-ja mëngjesit” ku foli për familjen e tij, ardhjen në jetë e djalit të dytë të cilin e ka pagëzuar me emrin Front por edhe për karrierën e tij muzikore ku projekti më i fundit titullohet “Ah Kosovë” në bashkëpunim më këngëtaren e njohur Shyhrete Behluli.

I pyetur nga moderatori Alban Musa se përse Gold Ag zgjedh pikërisht këngëtaret më në zë të muzikës në Kosovë, ai u shpreh se është rritur me muzikën e tyre dhe se që i vogël e ka pëlqyer muzikën që ato bëjnë. E teksa u pyet nëse do të bashkëpunonte ndonjëherë me këngëtare të huaj e veçanërisht serbe, Gold Ag u përgjigj që jo.

“Ma kanë bërë shpesh këtë pyetje, por jo. Nuk ndodh ajo punë”, tha ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat