Shota Baraliu e përlotur u kërkon falje nënës dhe vëllezërve të saj

Mediale Vip

Shota Baraliu e përlotur u kërkon falje nënës dhe vëllezërve të saj

Më: 17 tetor 2022 Në ora: 20:12
Shota Baraliu

Aktorja, Shota Baraliu, ishte një nga të ftuarat e emisionit “Kendiv” për këtë të shtunë. Ndryshe nga herë të tjera kur ajo shfaqet me humor dhe e buzëqeshur, kësaj radhe ajo ishte më emocionale.

Shota foli për marrëdhënien me nënën e saj, të cilën e falënderoj për mbështetje dhe tha se vazhdon të kujdeset për të.

Nuk mohoi se e ka lënduar dhe për këtë mes lotësh i kërkoj falje.

Këtë moment të aktores e gjeni në videon më poshtë.

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat