Xhensila Myrtezaj në pritje të ëmbël? Dalin pamjet që nxitën dyshimet e mëdha

Mediale Vip

Xhensila Myrtezaj në pritje të ëmbël? Dalin pamjet që nxitën dyshimet e mëdha

Më: 26 nëntor 2022 Në ora: 17:33
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë bërë setin fotografik familjar për festat. Në një fotografi që shfaqet pranë pemës, Xhensila ka zgjedhur një fustan të zi për veten dhe vajzën ndërsa Besi ka veshur kostum.

Në imazhet e publikuara në rrjete sociale shkruan: “Jeta është e shkurtër, kaloni me familjen tuaj, qeshni dhe ndjehuni të dashuruar.”

Në një tjetër fotografi që Xhensila nuk e ka publikuar shfaqet e veshur me të bardha ndërsa qëndron krah Besit dhe të dy i mbajnë duart te barku i saj. Kjo nxit dyshimet se janë në pritje të fëmijës së dytë.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat