Zbulohet i dashuri i Afronës, në lidhje me një gjerman të pasur

Mediale Vip

Zbulohet i dashuri i Afronës, në lidhje me një gjerman të pasur

Më: 26 nëntor 2022 Në ora: 20:07
Afrona Dika

Pas shtatë vitesh lidhje, këngëtari Blero dhe modelja Afrona Dika, i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre.

Ndonëse ndarja ka bërë shumë bujë mediatike, arsyet që quan në shpërbërjen e lidhjes nuk janë zbuluar deri më tani.

Burime të medias bëjnë të ditur se vetëm pak kohë pas ndarjes, Afrona Dika po shfaqet me një arkitekt gjerman, që thuhet se është edhe mjaft i pasur.

A mund të jetë kjo arsyeja që çoi në ndarjen e çiftit?

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat