Elita Rudi bënë ndryshimin në pamje dhe duket kaq bukur

Mediale Vip

Elita Rudi bënë ndryshimin në pamje dhe duket kaq bukur

Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 06:51
Elita Rudi

Moderatorja shqiptare, Elita Rudi, ka bërë ndryshimin e ri në pamje.

Përmes një fotografie në Instagram ajo është shfaqur me flokë të gjatë.

Kjo zgjatje e flokëve asaj po i shkonte mjaftë shumë për fytyre derisa ka bërë edhe një mbishkrim.

Sa më të gjata të jenë flokët, aq më shumë i shikojnë”, ka shkruar ajo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat