Këngëtari David Dreshaj u vesh dhe uroi kështu për Festën e Flamurit

Mediale Vip

Këngëtari David Dreshaj u vesh dhe uroi kështu për Festën e Flamurit

Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 18:34
David Dreshaj

Jemi mësuar ta shohim sa romantik e sa modern por me super projekte e plot hite.

Por këtë herë artisti David Dreshaj ka mahnitur ndjekësit e tij në rrjetin social gjatë mbrëmjes së 28 Nëntorit ku ka veshur rrobat kombëtare, e duket jo vetëm si një Malësor tradicional por edhe mjaft fisnik e simpatik.

Image
David Dreshaj

Davidi ka marrë mjaft komente të mira ndërsa ka dashur veshur kështu e ta urojë festën e madhe të shqiptarëve Ditën e Flamurit, ku përveç rrobave kombëtare ai ka postuar edhe flamurin e duke bërë shqiponjën krenare me duar.

Ne ia këshillojmë që në ndonjë projekt të rradhës nëse ndonjë këngë do të ketë nota patriorike patjetër të vishet kështu pasi i shkojnë shumë.BS

Image
David Dreshaj
Image
David Dreshaj

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat