Antonela i përgjigjet Big Mamës, thotë se i ka 2-3 leksione për të

Mediale Vip

Antonela i përgjigjet Big Mamës, thotë se i ka 2-3 leksione për të

Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 20:44
Antonela dhe Big Mama

Këtë të diel e ftuar tek “Zemër Luana”, ishte e ftuar Big Mama.

Ajo u pyet për artistin/artisten që nuk e duron dot, dhe Big Mama shpërtheu duke thënë emrin e Antonelës, por sipas saj ajo nuk është artiste por “leckë”.

Këtyre deklaratave ju ka përgjigjur Antonela përmes disa ‘Instastory’.

Antonela u shpreh se nuk ka dashur të komentoj deklaratat ku përmendet emri i saj, por që sipas saj kishte pak minuta kohë dhe mund t’ia lejonte vetes të jepte disa leksione falas.

Ajo ka dhënë tri leksione të gjata, ku ndër të tjera, ka përmendur edhe “Top Festin” e 2005-të ku edhe sipas saj është viti i vetëm ku personi në fjalë njihet.

Antonela gjithashtu është shprehur e ashpër ndaj Big-ut ani pse jo në mënyrë direkte.

Ndryshe, konfliktet e tyre filluan qysh nga përballja e tyre në “Big Brother VIP”.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat