Kejvina zbulon arsyen e përleshjes fizike me Einxhel

Mediale Vip

Kejvina zbulon arsyen e përleshjes fizike me Einxhel

Më: 1 dhjetor 2022 Në ora: 20:37
Kejvina dhe Eixhel

Vite më parë Kejvina Kthella dhe Einxhel Shkira u bënë kryefjala e mediave rozë për shkak të një përleshje fizike që ato patën mes vete.

Lidhur me këtë rast ka folur vetë modelja Kejvina e Kthella e cila ka qenë e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”.

E pyetur se cila ka qenë arsyeja e përleshjes së tyre Kejvina ka thënë se ka qenë momentale dhe se nuk ka qenë në mes ndonjë djalë.

“Nuk jemi pajtuar se nuk na ka rënë rasti që të takohemi, por ka qenë diçka pa lidhje, nga ana ime, më shumë për shkak impulsivitetit tim.

Është diçka që nuk ka lidhje as me meshkujt, as me shoqërinë tonë. Erdhi nga njerëz të tretë…”, ka thënë ajo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat