Fifi publikon këngën e re në bashkëpunim me Tribal

Mediale Vip

Fifi publikon këngën e re në bashkëpunim me Tribal

Më: 1 dhjetor 2022 Në ora: 20:55
Këngëtarja Fifi

Këngëtarja Fifi ka sjellë projektin më të ri muzikor.

Kjo këngë vjen në bashkëpunim me këngëtarin e ri Tribal dhe titullohet “Trauma”.

Kënga është me motive dashurie.

Fifi së fundmi ka bashkëpunuar me artsitë të rinj. Përmes saj publiku ka arritur të njohë disa nga këta artistë të cilët po synijnë tregun muzikor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat