Don Phenom zbulon gabimin më të madh të jetës

Mediale Vip

Don Phenom zbulon gabimin më të madh të jetës

Më: 4 dhjetor 2022 Në ora: 09:48
Don Phenom

Don Phenom së fundmi ka dhënë intervistë për ”Glamur Zone”.

Ai ka folur për të kaluarën e tij ku dhe ka rrëfyer gabimin më të madh të jetës.

“Kur kam qenë pak më i vogël, kam bërë disa sherre që do më kishin marrë në qafë, do isha brenda po të më kishin kapur.

Shyqyr Zotit, e kam kaluar atë pjesë dhe jam fokusuar në muzikë dhe karrierë”-tha ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat