Beniada Nishani fanse e Kledi Kadiut, ja mesazhi i saj pas performancës së balerinit

Mediale Vip

Beniada Nishani fanse e Kledi Kadiut, ja mesazhi i saj pas performancës së balerinit

Më: 4 dhjetor 2022 Në ora: 15:49
Beniada Nishani

Beniada Nishani ishte një nga finalistet e ‘BBV’ dhe një nga personazhet më të dashura për publikun.

Beniada mbrëmjen e fundit  të Dancing With The Stars na ka treguar se e ka parë nga shtëpia, Kledi Kadiu realizuar një kërcim gjatë spektaklit, ku siç e dinë të gjithë tashmë është edhe kryetar jurie.

Mesa duket Beniadës i ka pëlqyer shumë performana e Kledit dhe nuk ka ngururar të shkruaj disa fjalë vlerësuese për të. ”Bota është plot me talente, por të arrish majat dhe të qëndrosh i përulur është diçka gjithnjë e më e rrallë. Urime Kledi!Je me i miri”, ka shkruar ajo.

Image
Beniada Nishani/instastory

Moderatorja ka qenë nën tituj rozë, për romancën e saj me Blert Hajdarin, ose siç është njohur gjerësisht për publikun si vëllai i Arbër Hajdarit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat