​Leonardo DiCaprio vazhdon festën për 20-vjetorin e Art Basel Miami

Mediale Vip

​Leonardo DiCaprio vazhdon festën për 20-vjetorin e Art Basel Miami

Më: 4 dhjetor 2022 Në ora: 19:39
Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio ka vazhduar festën e tij në fundjavë për të kremtuar 20-vjetorin e Art Basel Miami.

Ai iu bashkua fytyrave të famshme duke përfshirë Kim Kardashian, Kylie Jenner, Serena Williams në festën ekskluzive të Wayne dhe Cynthia Boich të premten mbrëma, pasi u pa duke festuar në Miami mbrëmjen e kaluar.

Një burim i tha Page Six për ngjarjen, e cila përfshinte një performancë një orëshe nga 50 Cent në rezidencën e Boichs: "Të gjithë ata që ishin kushdo ishin aty".

Leonardo, 48-vjeç, mbërriti me kapele të zezë bejsbolli, maskë për fytyrën, xhinse dhe trajnerë.

Page Six raportoi se ai u kënaq në pistën e mbushur me njerëz të vallëzimit me disa modele dhe mikun e ngushtë Tobey Maguire gjatë performancës së 50 Cent para se të shkonin në një tryezë VIP.

Kim, 42-vjeç dhe motra e saj Khloé Kardashian, 38, u panë duke festuar në tryezën e tyre VIP me Venusin dhe Serena Williams.

Page Six tha se Venus, 42-vjeç, u pa duke rrëmbyer kokteje në një nga baret për "të pranishmit normalë" përpara se të shkonte në seksionin VIP të Kim.

Cuba Gooding Jr. u pa duke u afruar duke bërë biseda të habitshme me të ftuar të rastësishëm dhe u ngjit në skenë për një set surprizë karaoke, ndërsa dyshja e DJ Sofi Tukker u ngjit në skenë, me Khloé dhe Sean 'Diddy' Combs të parë salsa duke kërcyer brenda dhomës së ndenjes së Boichs.

“Ishte sinqerisht festa më epike e Art Basel-it”, me median që shtoi se më shumë se 1.000 njerëz u larguan nga dera”, tha një i ftuar për Page Six.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat