Lansohet një duet festiv mes Shkumbin Kryeziut e Adelina Berishës

Mediale Vip

Lansohet një duet festiv mes Shkumbin Kryeziut e Adelina Berishës

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 11:33
Shkumbin Kryeziu- Adelina Berisha

Produksioni Labia ka lansuar një kolazh festiv për festat e fundvitit. Një nga duetet interesante festive është edhe bashkëpunimi mes Adelina Berishës e Shkumbin Kryeziut.

Dueti 10 minutësh sjell këngë të përpunuara në një version të ri dhe mahnitës.

Si zakonisht, këngëtarja prishtinase shfqet tejet joshëse duke bërë për vete publikun edhe me dukjen e saj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat