Adelina Tahiri zbulon momentin e propozimit dhe diamantin më të çmuar që i ka dhënë bashkëshorti

Mediale Vip

Adelina Tahiri zbulon momentin e propozimit dhe diamantin më të çmuar që i ka dhënë bashkëshorti

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 23:21
Adelina Tahiri

Adelina Tahiri u ngjit ne skenën e 'Dance Albania' nën tingujt e muzikalit “Moulin Rouge”, ekzaktësisht me këngën 'Diamonds are a girl's best friend'.

Siç thotë edhe kënga, diamantet janë miqtë më të mirë të një vajze dhe Adelina e konfirmon:

“Besoj që nuk ka vajzë që nuk i do diamantet, sidomos kur je me një partner dhe je ne prag të një propozimi. Une kam dy (diamante) edhe pse njëri është më i madh, ky tjetri ka më shumë vlerë sepse ishte me shumë dashuri dhe ishte unaza e parë që unë mora."

Pasi ka ndarë pamjet ekskluzive, Adelina ka treguarse propozimi ka ndodhur në Vienë, në një ndër restorantet më të famshëm të qytetit. Kamarieri i ka shërbyer një pjatë, ku 'fshihej' unaza. 

“Nuk është e lehtë të më surprizosh mua sepse jam shumë e shkathët dhe i zbuloj surprizat, por kësaj here ai u tregua më i shkathët se unë dhe prandaj ma mori zemrën”, tha Adelina.

E pyetur nga Alketa Vejsiu se cila është lidhja që ajo ka me diamantet dhe gurët e çmuar, Adelina ka thënê se i do ato si çdo vajze, por diamanti me i çmuar që ka është djali.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat