Genta ka realizuar imazhin më të mirë të fëmijëve në prag të festave

Mediale Vip

Genta ka realizuar imazhin më të mirë të fëmijëve në prag të festave

Më: 7 dhjetor 2022 Në ora: 06:25
Genta Ismaili

Për Gentën është një vit tejet me vlerë, pasi që ajo ditët më të mira po kalon pranë fëmijëve.

Në secilin imazh që publikon, shpreh lumturinë që ka pranë tyre dhe duke dëshmuar që ndjehet si një nënë perfekte.

Edhe në këtë pamje të fundit, shihet fotografia më e mirë që iu ka realizuar fëmijëve pranë bredhit.

Për më shumë, shikojeni dhe binduni.

Image
Genta Ismaili/Instagram
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat