Në vetëm 35 minuta performancë, Cardi B ka fituar me miliona dollarë

Mediale Vip

Në vetëm 35 minuta performancë, Cardi B ka fituar me miliona dollarë

Më: 7 dhjetor 2022 Në ora: 12:32
Cardi B

Reperja e njohur Cardi B, së fundmi tha se ka fituar 1 milion dollarë për një performancë në një event privat, duke u kërkuar kritikuesve që ‘ta kenë parasysh’ kur flasin për të.

Cardi u tha 26 milionë ndjekësve të saj në Twitter se fitoi “1 milion dollarë për të performuar në një event privat të bankierëve elitar, për 400 njerëz dhe vetëm për 35 minuta”.

Postimi në fjalë është hequr.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat