Kim Kardashian merr urdhër mbrojtje ndaj fansit të saj

Mediale Vip

Kim Kardashian merr urdhër mbrojtje ndaj fansit të saj

Më: 7 dhjetor 2022 Në ora: 14:23
Kim Kardashian

Kim Kardashian sapo mori një urdhër mbrojtje kundër një personi të frikshëm.

Ai jo vetëm u shfaq në shtëpinë e saj disa herë por gjithashtu pretendoi se ishte i armatosur.

Ekipi ligjor i Kim ishte në gjykatë të hënën kur asaj iu dha një urdhër ndalimi kundër Andre Persaud vendimi do të thotë se Persaud është i ndaluar të kontaktojë Kim dhe duhet të qëndrojë të paktën 100 metra larg saj.

Sipas dokumenteve ligjore të marra nga TMZ Persaud u paraqit në shtëpinë e saj të paktën 3 herë në gusht, ajo thotë se nuk e kishte takuar kurrë djalin dhe ishte e shqetësuar se ai mund t’i përshkallëzonte gjërat në dhunë fizike … veçanërisht duke pasur parasysh faktin Persaud dyshohet se ishte i armatosur.

Nëse paraqitja në shtëpinë e saj nuk ishte mjaft e frikshme – Persaud gjithashtu dyshohet se postoi për Kim në mediat sociale, dhe në një rast të veçantë Kim thotë se ai “pohoi se kisha komunikuar me të në mënyrë telepatike”.

Si pjesë e urdhrit, Persaud-it i ndalohet gjithashtu të posedojë ose posedojë armë dhe duhet t’i dorëzojë organeve të rendit çdo armë zjarri që ai tashmë ka.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat