Xhuliana dhe Atdheu vazhdojnë dashuriçkat në shtëpinë e Big Brother

Mediale Vip

Xhuliana dhe Atdheu vazhdojnë dashuriçkat në shtëpinë e Big Brother

Më: 26 janar 2023 Në ora: 00:45
Atdheu dhe Xhuli

Dy prej banorëve më të komentuar të momentit, Xhuli dhe Atdheu, edhe gjatë mbrëmjes së sotme kanë preferuar të qëndrojnë larg konkurrentëve të tjerë të Big Brother VIP Kosova.

Kësisoj, dyshja janë shtrirë në dhomën e gjumit, teksa në një moment Atdheu i ka futur dorën nën bluzë Xhulit, tek pjesa e shpinës, por që menjëherë ka reaguar duke kujtuar kamerat në dhomë.

Më pas, Xhuli i ka lyer buzët, ndërsa i ka shpërndarë kremin me gishtin e mesit, çka i bëri goxha përshtypje Atdheut.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

https://www.youtube.com/watch?v=nxxvd1PyLno

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat