Xhuli dhe Atdheu “ngjiten” me njëri-tjetrin, edhe gjumin duan ta bëjnë bashkë

Mediale Vip

Xhuli dhe Atdheu “ngjiten” me njëri-tjetrin, edhe gjumin duan ta bëjnë bashkë

Më: 26 janar 2023 Në ora: 06:16
Xhuli dhe Atdheu

Dyshja e shumë komentuar e kastit të banorëve të Big Brother VIP Kosova, Xhuli dhe Atdheu, po vazhdojnë të shijojnë njohjen e njëri-tjetrin.

E në këtë njohje, sonte përjashtim nuk ka bërë as shtrati, teksa nuk munguan përqafimet e shumta e bisedat e gjata.

Por, as Xhuli e as Atdheu nuk u bënë dot rehat, ndoshta problemi ishte Himena, e cila po lexonte libër e që ishte shumë pranë tyre.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat