“U bëre gati të më pështyje dhe gjuaje!”, Olta ballafaqohet me Efin në tavolinë

Mediale Vip

“U bëre gati të më pështyje dhe gjuaje!”, Olta ballafaqohet me Efin në tavolinë

Më: 26 janar 2023 Në ora: 13:33
Efi dhe Olta

Olta dhe Efi pranuan në mbrëmjen e spektaklit që të darkojnë me njëra-tjetrën pas përplasjes dhe mosdakordësisë për të realizuar provën e javës me njëra-tjetrën.

Në një tavolinë, ballë për ballë njëra-tjetrës, dy vajzat ka folur gjatë për moskeqkuptimet mes tyre.

Olta: E para mu duk sikur u bëre gati të më gjuaje me këmbë.

Efi: Jo, jo, unë po të shifja…As që bëhet fjalë!

Olta: Dmth, jo me dorë… perceptimi im ky ishte, që ti u bëre gati të më gjuaje të këmbët, e para. E dyta, është një gjë shumë e shpifur, që mua mu duk, sikur ti u bëre gati të më pështyje.

Efi: Seriozisht e ke? Mua më vjen keq që ti ke këtë lloj impakti dhe mendimi për mua…

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat