Momenti kur Kiara dhe Luizi kërkojnë një vend pa kamera për t’u puthur

Mediale Vip

Momenti kur Kiara dhe Luizi kërkojnë një vend pa kamera për t’u puthur

Më: 1 shkurt 2023 Në ora: 17:40
Kiara Tito dhe Luiz Ejlli

Gjatë qëndrimit nënë rrezet e diellit banorët në shtëpinë e BBV ngacmojnë me batuta Luizin dhe Kiarën.

Këta të fundit kërkojnë një vend pa kamera për të kaluar momentet e tyre intime.

Pas disa momenteve komike, Luizi i thotë se nuk është problem dhe para kamerave sepse e kanë dashurinë publike.

Pavarësisht kësaj Luizi vazhdon t’i tregojë disa hapësira Kiarës, në shtëpi, që mund ti ofrojnë dyshes privatësi, pa kamera.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat