“Po ti heqësh Efin, ai merr fund”/ Olta flet me bindje të plotë për Luizin

Mediale Vip

“Po ti heqësh Efin, ai merr fund”/ Olta flet me bindje të plotë për Luizin

Më: 2 shkurt 2023 Në ora: 18:03
Olta, Amosi dhe Dea

Olta një bisedë me Amosin dhe Dean thotë se e di që kush është e keqja më e madhe e tij që ai merr fuqi, të gjithë fuqinë ai e gjen tek Efi.

Atij hiqi Efin ai merr fund.

Amosi: Është shpejt për Efin, maestro do thjesht demoralizuar nuk duhet sulmuar.

Olta: Nuk është shpejt.

Amosi: E ke gabim se sa herë është sulmuar ai bëhet personazh.

Olta: Unë nuk e kam sulmuar kurrë. Këtë gjë e di e nuk e kam bërë kurrë, por për Efin nuk është shpejt. E ka kryer ajo.

Amosi: Kush tha është qen lufte.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat