Pamela Anderson shpreson të martohet për të gjashtën herë, sepse ka ende shumë për të jetuar

Mediale Vip

Pamela Anderson shpreson të martohet për të gjashtën herë, sepse ka ende shumë për të jetuar

Më: 3 shkurt 2023 Në ora: 06:59
Pamela Anderson

Pamela Anderson ka qenë 5 herë e martuar, por kjo nuk do të thotë që e ka humbur besimin te dashuria dhe sigurisht, te një tjetër martesë.
 
E ftuar në “Jimmy Kimmel Live”, aktorja 55-vjeçare promovoi librin e saj “Love, Pamela” dhe dokumentarin në Netflix. “A do të martoheshe sërish?”, e pyeti Jimmy dhe Pamela u përgjigj kështu:
 
“Oh, Zot, ç’pyetje e çuditshme! S’e di, shpresoj, sepse ende kam shumë vite për të jetuar”, tha Pamela.
 
Anderson është martuar me Tommy Lee në vitin 1995, me të cilin ka edhe dy djem: Brandon (26 vjeç) dhe Dylan (25 vjeç). Më pas, me Kid Rock, Rick Salomon, si dhe me truprojën e saj, Dan Hayhurst.

Në 2022, u martua me producentin e filmave, Jon Peters për vetëm 12 ditë. Martesa nuk ishte e ligjshme, gjithsesi, Peters i ka lënë trashëgimi Pamela-s 10 milionë dollarë, sepse në zemrën e tij, ka një vend special për aktoren.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat