Gruaja e MC Kreshës hap dyert e shtëpisë, tregon si u njoh me reperin

Mediale Vip

Gruaja e MC Kreshës hap dyert e shtëpisë, tregon si u njoh me reperin

Më: 6 shkurt 2023 Në ora: 13:06
Erzina.

Është një ndër emrat më të komentuar por jetën private reperi MC Kresha e ka mbajtur gjithmonë larg.

Ai prej kohësh është i martuar mirëpo fotot në jetën bashkëshortore janë të numërueshme me gishtat e njërës dorë.

Ai nuk ka folur asnjëherë për këtë pjesë nëpër intervista, por akullin e ka thyer bashkëshortja, Erzina.

Ajo i është përgjigjur 25 pyetjeve të emisionit Prive, duke hapur dyert e shtëpisë.

Erzina rrëfeu të gjitha, përfshirë historinë e njohjes dhe dashurisë me reperin e njohur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat