A i pëlqen të bëjë seks në grup apo orgji? Përgjigjet Xhuli

Mediale Vip

A i pëlqen të bëjë seks në grup apo orgji? Përgjigjet Xhuli

Më: 6 shkurt 2023 Në ora: 20:30
Xhuli

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Bruno dhe Xhuli kanë debatuar rreth seksit me shumë individë që ndryshe njihet edhe si orgji.

Bruno është shprehur të jetë kundër kësaj mënyrë të të bërit seks, pasi sipas tij, “kjo nuk është njerëzore”.

Por, Xhuli e ka kundërshtuar, teksa ka thënë se “përderisa partnerët janë në rregull me këtë gjë, le ta bëjnë”.

Ndryshe, Xhuli filloi një aferë dashurie me Atdheun, por nuk i zgjati shumë, kjo pasi që sipas Atdheut Xhuli ka lënë "peng" dikë jashtë dhe ai s'do të vazhdojë më me të.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat