Maestro: Ai ka ardhur me shpatë në dorë! Luizi: Pushka top i’u bëftë!

Mediale Vip

Maestro: Ai ka ardhur me shpatë në dorë! Luizi: Pushka top i’u bëftë!

Më: 8 shkurt 2023 Në ora: 14:33
Armaldo dhe Luizi

Armaldo këshilloi Luizin që ai ta studioi njëherë Bledin e më pas të futet në bisedë me të. Sipas tij, ai ka për qëllim që me qetësinë dhe bagazhin që ka, të sulmojë Luizin.

Sipas Armaldos, Bledi ka ardhur vetëm për Luizin aty. “Ai nuk ka as turp, as sedër”, u shpreh Armaldo.  

Ky i fundit shtoi se objektivi i Bledit është të godasë vetëm Luizin, askënd tjetër. Maestro i tha Luizit se Bledi është problem i madh.

Maestro i tha Luizit se Bledi është problem i madh në shtëpi dhe se ai nuk do të dalë kollaj nga Big Brother.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat