Dea befason me deklaratën e papritur: Ja cila ishte arsyeja pse rrija me Oltën

Mediale Vip

Dea befason me deklaratën e papritur: Ja cila ishte arsyeja pse rrija me Oltën

Më: 8 shkurt 2023 Në ora: 15:34
Dea Mishel

Pas eliminimit të Amosit, Dea pati një debat me Oltën. Asaj i bëri përshtypje fakti që Olta qau aq shumë për largimin e Amosit duke thënë se i ishte dukur shtirje.

Duke folur me Tean, Diolën dhe Nitën, ajo tha se arsyeja pse ajo ka qëndruar gjatë kësaj kohe me Oltën, ka qenë vetëm Amosi.

Ajo shtoi se ka pasur raste kur ka dashur të ndërhyjë në disa biseda, por Amosi nuk e ka zgjatur një çështje, për këtë arsye nuk ka reaguar për disa situata të caktuara.

Dea shtoi se reagimi i saj ndaj Oltës, ishte i tillë, pasi situata iu duk shumë teatrale. Gjatë bisedës ajo tha se nuk donte të dilte nga shtëpia këtë javë që është në nomin me Oltën dhe Tean.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat