Luizi jep parashikimin se kush do të largohet nga shtëpia të shtunën

Mediale Vip

Luizi jep parashikimin se kush do të largohet nga shtëpia të shtunën

Më: 9 shkurt 2023 Në ora: 14:15
Luizi Ejlli dhe Olta Gixhari

Një nga banorët e Big Brother VIP Albania duhet të lë shtëpinë të shtunën. Tea, Dea dhe Olta ndodhen në televotim, ndërsa Luizi ka dhënë parashikimin se kush do të largohet sipas tij.

Vajzat i dërgoi në nominim Kiara, të cilës iu dha mundësia që të hapte “Kutinë e Pandorës”, ku njëri zarf kërkonte që ajo të nxirrte në televotim tre banorë.

I pyetur nga Olta se cila prej tyre lë shtëpinë të shtunën, Luizi u shpreh se Tea. Kjo e fundit e pyeti Luizin nëse është mërzitur me fytyrën e saj.

Luizi u përgjigj se atij nuk i mërzitet asnjë fytyrë në shtëpi, por sipas tij, publikut i është mërzitur Tea.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat