Artani: Sinqerisht, jam i lumtur që fitoi Stresi

Mediale Vip

Artani: Sinqerisht, jam i lumtur që fitoi Stresi

Më: 20 mars 2023 Në ora: 13:38
Artan Thaçi

Ish-konkurrenti finalist i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Artan Thaçi në natën e finales, pas eliminimit nga shtëpia e “Vëllait të Madh”, ka folur rreth dy finalistëve kryesorë, Stresit dhe Vedatit.

Artani e ka uruar përzemërsisht Stresin si triumfues i këtij edicioni të parë të BBVK-së.

 Derisa ka thënë se rep artisti ka dhënë shumë për këtë format.

“Sinqerisht e them, jam i lumtur që ka fituar Stresi, pavarësisht që me Vedatin kam qëndruar gjatë gjithë kohës, nuk kemi pasur debat apo diçka”, ka thënë Artani pos tjerash.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat