Dalin rezultatet, ky është çifti që votuan shqiptarët për të nxjerrë në nominim

Mediale Vip

Dalin rezultatet, ky është çifti që votuan shqiptarët për të nxjerrë në nominim

Më: 21 mars 2023 Në ora: 16:06
Olta

Dy çiftet në televotim këto ditë kanë qenë Qetsor-Kristi dhe Olta-Kiara.

Një prej këtyre çifteve do përballet “kokë më kokë” sot dhe të shtunën njëri del.

Sipas sondazhit të “xing.al”, shqiptarët kanë votuar që të përballet çifti Qetsor-Kristi.

Image
Rezultati

Qetsori-Kristi kanë marrë 65% të votave ndërsa Olta-Kiara 35%.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat