Luizi afrohet ta puthë Jorin, ky është reagimi i papritur i Kiarës

Mediale Vip

Luizi afrohet ta puthë Jorin, ky është reagimi i papritur i Kiarës

Më: 23 mars 2023 Në ora: 11:05
Kiara Tito dhe Luiz Ejlli dhe Jori

Një episod xhelozie ka ndodhur mes çiftit në shtëpinë e Big Brother Vip.

Në fakt ishte një shaka e bërë nga Luizi, i cili teksa të gjithë banorët ishin në oborr këngëtari erdhi nga brenda shtëpisë dhe iu afrua Jorit.

Ai shkoi drejt saj, i kapi fytyrën me dy duar dhe u afrua sikur po e puthte. Në atë moment ai filloi të qeshë.

Jori: Ik ore dreq se më trembe.

Këtë moment nuk ka kaluar pa e vënë re Kiara e cila i ka kërkuar menjëherë llogari.

Kiara: Ça ishte ajo?

Luizi duke qeshur i ka shpjeguar: Doja ta trembja sikur po e puthja

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat