Katy Perry tregon se si mësoi të bënte trukun viral të ‘syrit të kukullës’

Mediale Vip

Katy Perry tregon se si mësoi të bënte trukun viral të ‘syrit të kukullës’

Më: 26 mars 2023 Në ora: 20:25
Katy Perry

Këngëtarja e njohur, Katy Perry, zbuloi në një TikTok se ajo mësoi se si të bënte një lëvizje të quajtur “syri i kukullës” – në të cilën mban njërin sy mbyllur dhe tjetrin të hapur.

Artistja e famshme elaboroi tutje se pjesa kur bën grimin, posaçërisht tek sytë, është ajo që e ka ndihmuar të shfaqet në një gjendje të tillë.

Ylli i popit tha gjithashtu ndërsa demonstroi lëvizjen: “Unë mund të mbyll një sy në një kohë dhe prapë, si të ruaj të gjithë funksionin”.

Truku i veçantë i Perryt u bë viral për herë të parë në tetor 2022, kur një video e saj duke bërë “syrin e saj të kukullës” në koncert tërhoqi vëmendjen e shumë fansave.

Në atë kohë, ajo madje e shtypi gishtin për t’i bërë të dukej sikur po përpiqej të mbante qepallën e saj që të mos i binte.

Reagimet e fansave varionin nga habia në konfuzion, disa të tjerë e konsideruan si një moment argëtues.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat