Olta ndjen mungesën e Kiarës dhe përlotet: Luizi është idiot që merret me mua

Mediale Vip

Olta ndjen mungesën e Kiarës dhe përlotet: Luizi është idiot që merret me mua

Më: 27 mars 2023 Në ora: 19:37
Olta

Largimi i Kiarës ka prekur disa nga banorët e shtëpisë. Nga Luizi pritej një lloj trishtimi, duke qenë se ai krijoi një lidhje me Kiarën gjatë qëndrimit të saj për 90 ditë aty.

Por, nga Olta jo. Pasi kjo e fundit, e ka kërkuar me ngulm daljen e Kiarën nga shtëpia. Madje ditët e fundit, kur ishte në nominim “kokë më kokë” me Kiarën, ajo bëri “fushatë” që publiku të votonte për daljen e saj.

Duke biseduar me Dean në tualet, Olta u përlot dhe tha se nuk ia kishte marrë mendja që do mërzitej kaq shumë për daljen e Kiarës.

Ajo shtoi se me të u afrua shumë brenda shtëpisë dhe i tha Deas se tani do të “sulmoi” Luizin.

Olta i tha Deas të përgatitet, sepse sot ka një strategji, duke nënkuptuar që do krijoi debat. Kjo e fundit, madje i tha Deas se ka dëshirë që ta shohë atë në finale.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat