‘99.9% nuk dua ta shoh pas daljes nga shtëpia’! Për cilin banor e ka fjalën Armaldo?

Mediale Vip

‘99.9% nuk dua ta shoh pas daljes nga shtëpia’! Për cilin banor e ka fjalën Armaldo?

Më: 28 mars 2023 Në ora: 23:37
Armaldo

Ai i është përgjigjur pyetjeve ‘pikante’ të Salsanos dhe Adit lidhur me eksperiencën e tij në shtëpinë më të famshme në Shqipëri dhe jo vetëm.

Mendimi i Armaldos për lojën në ‘Big Brother’ pas daljes së tij?

Nuk po e shoh fare ‘Big-un’, ata po flenë gjumë të gjithë. Më thuaj një skenë humori që kur kam dalë unë, një skenë empatie mes lojtarëve brenda. Gjithsesi aty lojtarë të fortë dihet se kush janë. Nuk e shoh sepse shoh që nuk ka atmosferë të bukur.

Cilin prej banorëve nuk do donte të takonte pas daljes nga shtëpia?

99.9 është Kristi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat