Shyhrete Behluli i dedikon këngë nipit në festën e madhe të synetisë

Mediale Vip

Shyhrete Behluli i dedikon këngë nipit në festën e madhe të synetisë

Më: 28 maj 2023 Në ora: 06:43
Shyhretja u kujdes që t’i dedikojë këngë nipit të saj, Matinit.

Familja e Shyhrete Behlulit mbrëmë pati një festë të madhe.

Vogëlushi i Leartës dhe Kushtrimit është bërë synet dhe familja ka organizuar një festë të madhe për të shënuar rastin.

Shyhretja madje u kujdes që t’i dedikojë këngë nipit të saj, Matinit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Norik Uka (@norikuka)

Shihni më lart një pjesë nga performanca.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat