Kush e ka braktisur? Efi zbulon çfarë ka ndodhur me shoqërinë e saj pas BBV

Mediale Vip

Kush e ka braktisur? Efi zbulon çfarë ka ndodhur me shoqërinë e saj pas BBV

Më: 28 maj 2023 Në ora: 07:25
Efi Dhedhes

 Efi Dhedhes ka qenë e ftuar ditën e djeshme në emisionin “S’e luan Topi” me moderatore Erjona Rusi, ku ka folur rreth jetës së saj tani pas mbarimit të “BBV2”, projekteve të ndryshme dhe marrëdhëniet me ish-banorët e tjerë.

"Nuk besoj shumë njerëz, më ka ndryshuar dalja e dytë…

Thjesht e dija se do vinte një ditë se me kanë thënë që njerëzit që ke pranë do pakësohen dhe do mbeten shumë pak njerëz dhe tani ka ndodhur dhe po flasim për njerëz që kanë qenë para Bigut.

Më duhet pak kohë të vërtetoj mendimet e mia thjesht nuk janë më gjërat njësoj…"

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat