Era Rusi rikthehet pas disa viteve me këngën e re “Kur të merr malli”

Mediale Vip

Era Rusi rikthehet pas disa viteve me këngën e re “Kur të merr malli”

Më: 28 maj 2023 Në ora: 16:46
Era Rusi

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Era Rusi, është rikthyer me projekt të ri muzikor.

“Kur të merr malli” mban titullin kënga e saj e radhës, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Kjo baladë e veçantë bëri rikthimin e artistes pas një kohe të gjatë në skenë.

Teksi, muzika dhe aranzhmenti u bë nga Edi Balili me miksim dhe masterizim të Endri Kasmit.

Këngëtarja ka bërë gjithashtu një paraqitje të mahnitshme edhe në videoklip.

Reagimet e para të fansave kanë qenë të menjëhershme dhe kryesisht pozitive.

Të plotë tashmë këngën mund ta gjeni në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të Rusit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat