Diona Fona tërheq vëmendjen me pozat me bikini

Mediale Vip

Diona Fona tërheq vëmendjen me pozat me bikini

Më: 28 maj 2023 Në ora: 17:56
Diona Fona

Krahas të qenit aktive në karrierën e saj muzikore, Diona Fona tërheq vëmendjen e fansave edhe përmes dukjes së saj.

Këngëtarja është duke i shijuar pushimet në Kroaci, ndërsa në profilet e saja nuk kanë munguar imazhet atraktive të saj.

Gjatë të dielës, Diona ka shpërndarë të tjera fotografi, në të cilat vë në plan të parë figurën trupore.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Diona Fona (@dionafona)

Ajo ka shpërndarë një set fotografish me pozat pranë detit, në të cilat është shfaqur me bikini.

Bashkëpunimi me Majk, “Po pi”, është ndër realizimet më të fundit muzikore të Dionës që u lansua para dy javësh dhe numëron afro dy milionë shikime në YouTube. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat