Do ti hapin sytë shumë burra, “godet” Xhuli Nura

Mediale Vip

Do ti hapin sytë shumë burra, “godet” Xhuli Nura

Më: 2 qershor 2023 Në ora: 07:11
Xhuli Nura

Juliana Nura po vazhdon të merr vëmendje në rrjetet sociale, ku është aktive çdo ditë.

Së fundmi, ka postuar foto sesion të ri teksa ka pozuar provokuese për ndjekësit.

Veshur në fustan elegantë me dekolte të hapur, ajo tregonte format trupore.

Image
Xhuli Nura

Finalistja e BB VIP Kosova, dukej joshëse e kompletuar edhe me grim perfektë teksa pranoj mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat