Kështu i përshëndet Linda Morina vajzat me nga dy frajera

Mediale Vip

Kështu i përshëndet Linda Morina vajzat me nga dy frajera

Më: 3 qershor 2023 Në ora: 07:02
Linda Morina

Për një kohë ajo ishte një nga personazhet më të diskutuar të rrjeteve sociale.

Çdo lëvizje e Linda Morines, shndërrohej në virale dhe bëhej lajm në media.

Disa nga videot e saj edhe sot e kësaj dite bëjnë përshtypje, e njerëzit qeshin me to.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by oj_kojshike (@oj_kojshike)

Linda, ka thënë diçka edhe për ato që i kanë nga dy frajera.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat