Detaje që tregojnë se Ledri dhe Sara nuk janë dhe aq çift perfekt

Mediale Vip

Detaje që tregojnë se Ledri dhe Sara nuk janë dhe aq çift perfekt

Më: 3 qershor 2023 Në ora: 13:05
Ledri Vula dhe Sara

Në fakt ju gënjyem në titull! Sepse kjo që do të lexoni më poshtë është një tregues i elementit më të rëndësishëm në çift që është, mbështetja.

Ledri, ka nevojë që në orën 4 të mëngjesit të marrë një mendim nga Sara për krijimin e tij, pasi është mendimi më i rëndësishëm për gjithë ecurinë e atij krijimi.

Ledri Vula i ftuar në “Më Lër të Flas” me Donald dhe Romeo Veshaj, ndër të tjera foli edhe për partneren e tij, Sara Hoxhën.

ndihmon shumë Sara me disa gjëra. E kam lodhur, e kam zgjuar në katër të mëngjesit: ‘Zemër a të pëlqen kjo?’”, tregon Ledri, ndërsa tha se edhe ai e ndihmon duke e fotografuar.

I pyetur se çfarë mendon që njerëzit shpesh i quajnë si çifti perfekt, Vula tha se nuk e di si duken tek të tjerët, por tregon që ata kuptohen shumë mirë për njëri tjetrin.

Gjithashtu, në promovimin e albumit të tij, në një moment gjatë performancës, Ledri mori Sarën në skenë, duke ia kushtuar asaj këngën.

“Më pëlqen ajo këngë shumë. Në atë moment kam parë vetëm Sarën në sy, kam dashur të kem një kujtim vetëm me atë”, shprehet Ledri.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat