Getinjo e konfirmon ribashkimin me Vivin me anë të një fotografie

Mediale Vip

Getinjo e konfirmon ribashkimin me Vivin me anë të një fotografie

Më: 3 qershor 2023 Në ora: 13:44
Vivien dhe Getinjo

Pas lajmeve që qarkulluan nëpër media se Vivien dhe Getinjo janë kthyer bashkë, tanimë është edhe e konfirmuar nga vetë ana e reperit.

Ishte Getinjo ai që ndau një fotografi me Vivin.

Duket se çifti e ka gjetur rrugën drejt ribabashkimit.

Image
Vivien dhe Getinjo

Ata janë lidhur në Big Brother Vip Kosova.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat