Capital T, Majk dhe Ledri, publikojnë në mes të ditës hitin ’Yjet Dalin Natën’

Mediale Vip

Capital T, Majk dhe Ledri, publikojnë në mes të ditës hitin ’Yjet Dalin Natën’

Më: 3 qershor 2023 Në ora: 13:57
Capital T, Majk dhe Ledri

Tre reperët shumë të dashur për publikun, Capital T me Majkun dhe Ledrin sot kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

‘’Yjet Dalin Natën’’, quhet projekti më i ri që pritet të shndërrohet në hit.

Bashkëpunimi ishte paralajmëruar para disa ditësh, ndërsa sot është publikuar së bashku me videoklip. 

Videoklipi është i veçantë, ndërsa në vazhdim mund ta dëgjoni:

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat