Klea Huta dhe Elgit Doda kurorëzojnë lidhjen e tyre këtë fundjavë, ja ku do të mbahet ceremonia e martesës

Mediale Vip

Klea Huta dhe Elgit Doda kurorëzojnë lidhjen e tyre këtë fundjavë, ja ku do të mbahet ceremonia e martesës

Më: 3 qershor 2023 Në ora: 15:17
Klea Huta dhe Elgit Doda

Moderatorja Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda do të kurorëzojë lidhjen e tyre këtë fundjavë, pikërisht nesër më 4 qershor.

Sipas ‘Vip Magazine’, çifti ka zgjedhur Livadhin në Jug të vendit për të kurorëzuar dashurinë e tyre.

Aty pritet t’i thonë ‘Po’ njëri-tjetrit përgjithmonë në bregdet  në prani të familjarëve dhe miqve të tyre të ngushtë.

Edhe pse ceremoninë e kurorëzimit do ta realizojnë këtë verë, çifti prej kohësh bashkëjetojnë dhe janë prindër të një djali, Krid.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat