Olsa Muhameti zbulon konkurrentin e parë të ‘Kepit të Tundimeve’

Mediale Vip

Olsa Muhameti zbulon konkurrentin e parë të ‘Kepit të Tundimeve’

Më: 4 qershor 2023 Në ora: 07:48
Olsa Muhameti

Këtë vit personazhet e “Kepit të Tundimeve” do të jenë VIPA dhe njëri prej tyre është konfirmuar së fundmi nga autorja e programit, Olsa Muhameti.

Bëhet fjalë për Ronaldo Sharkën, emri i të cilit është përfolur dhe më parë në rrjet.

“Sa kam qeshur o vipi i Kepit”, i ka komentuar Olsa gazetarit në postimin e tij të fundit.

Image
Ronaldo Sharka

“Reality show” “Kepi i Tundimeve” u realizua për herë të parë vitin e kaluar në bregdetin e Kepit të Rodonit, ku personazhe të njohur e të panjohur duhet t’i rezistonin njëri-tjetrit, në këmbim të një shpërblimi

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat